KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana ‘Yılın Sağlık Grubu’ Ödülü’nü aldıMedicana ‘Yılın Sağlık Grubu’ Ödülü’nü aldı

Ekonominin Oscar'ları olanak nitelendirilen, aylık ekonomi dergisi Ekovitrin'in bu yıl 13’ncüsünü düzenlediği “Yılın Starları “ ödül töreni ve iftar yemeği, 5 Temmuz Cumartesi gecesi WOW İstanbul Otelde gerçekleşti. 30 kategoride 90 adayın yarıştığı ve kamuoyu oylamalarıyla belirlenen ‘Yılın Starları’ anket sonucunda Sağlık Kurumu kategorisinde ‘Medicana Sağlık Grubu’, Yılın Sağlık Kurumu ödülünü aldı.


Ekovitrin Yılın Starları'nda ;, Yılın Sağlık Grubu” ödülünü alan Medicana Sağlık Grubu Tıbbi Hizmetler Direktörü Remzi KARŞI “Ekonomi ve iş dünyasının önemli yayınlarından Ekovitrin okurlarının bizi ödüle layık görmesi grubumuz için büyük gurur ve şeref kaynağı oldu. Medicana Sağlık Grubu, 20 yılı aşkın bir süredir özel sağlık sektöründe öncülük ve liderlik eden bir gruptur. Kuruluşundan bugüne güvenle büyüyerek sektöre önemli yatırımlar yapmış, sektörün gelişimine öncülük etmektedir. 


Dünyanın sayılı merkezlerinde bulunan ileri teknolojisi, profesyonel yönetim kültürü, bilimsel çalışmaları ve yüksek hasta memnuniyeti ile kapsamlı Sağlık Hizmeti sunan Grubumuz; Avrupa Birliği standartlarında sağlık hizmeti sunmayı prensip edinmiştir. Özel Sağlık sektöründe ulaştığımız kalite, sizlerin de takdirini alarak Grubumuzun tercih edilen ve gözde kuruluşlar arasında yer almasını sağladı. 


Medicana Sağlık Grubu; İstanbul, Ankara, Konya, Samsun'da 10 hastanesi ve Hollanda, Zaandam yurtdışı merkez ofisi ile hizmet vermekte, 5000 sağlık çalışanı istihdam etmektedir. Grubumuzun yurtiçi ve yurtdışı büyüme stratejisi istikrarlı bir şekilde sürmektedir. Başarılarımızın ekonomi dünyasının önde gelen dergilerinden Ekovitrin okurları tarafından fark edildiğini ve ödüllendirildiğini görmek bizim için büyük önem taşıyor. Bu ödül, bizi motive etmiş ve gayretimizi artırmıştır. 


Önümüzdeki yıl, sektöründe iş imkânları yaratan ve daha çok insana sağlık hizmeti sunan bir grup olarak yeniden bu ödülü almaya hak kazanacağımıza inancımız artmıştır.” diye konuştu.


Siyaset, iş ve bürokrasi dünyasını bir araya getiren Yılın Starları Ödülleri'ne yurtiçi ve yurtdışından siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı.

Oluşturma: 06.07.2014 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu