KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Konya Hastanesi Çıtayı Yükseltecek

Medicana Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Reha Özkaya, "yakın zamanda açılacak olan Medicana Konya Hastanesinin sağlık hizmeti sunumunda Konya ve çevresinde çıtayı yükselteceği" açıklamasını yaptı.


Sağlık zincirine yeni bir halka daha eklemeye hazırlanan Medicana Sağlık Grubu Genel koordinatör ve Direktörleri,  İç Anadolu’nun en büyük ve en kapsamlı hastanelerinden biri olacak olan Medicana Konya Hastanesi gezdi ve  stratejik planlama toplantısı yaptılar.

Genel Koordinatör Reha Özkaya başkanlığında düzenlenen toplantıya; İnsan Kaynakları Direktörü Şerafettin Demiray, Destek Hizmetleri Ersan Biçkioğlu , Grup Pazarlama Koordinatörü Murat Çalkan, Uluslararası Pazarlama ve Operasyonlar Direktörü Necdet Kandemir , Kalite Direktörü Salih Cüneyt Aydemir, Kurumsal İletişim Direktörü Kurtuluş Okutan, Konya Genel Müdür Lütfü Şimşek, Hemşirelik Hizmetleri Direktörü Belgin Danış, Bilgi Sistemleri Direktörü Sami Haluk Hüsmen, Finans Direktörü Adnan Seçkin katıldı.

Medicana Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Reha Özkaya; ” Şehrin mevcut hastanelerinin standardını bir hayli yükseltecek olan proje, şehrin yatak kapasitesine de önemli bir katkı sağlayacak. Konya’nın ve İç Anadolu’nun en büyüğü olacağı için, teknolojik olarak da en üstünü olacak şekilde planlanan Medicana Konya Hastanesi, sadece şehir merkezindeki hastalara değil, çevre ilçelerden ve komşu illerden gelecek hastalara da hizmet verecek.” dedi.

Medicana Konya Hastanesi'nde, tüm tedavi işlemleri akademik deneyimli tıbbi kadro ve ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarla sağlanacağını söyleyen Özkaya; “Hastane  iç planlamasının uluslararası standartlarda hasta ve çalışan güvenliği ve konforunu en üst seviyede sağlayacak şekilde olması için son düzenlemeleri yerinde inceliyoruz. Medicana Konya, çok önem verdiğimiz bir yatırımımız. Konya ve çevresine kusursuz sağlık hizmeti sunumunu Medicana Sağlık Grubu hastane işletmeciliği deneyimi ile sunacağız.. Bu konuda bölgede çıtayı yükselteceğiz. " dedi.
Oluşturma: 14.08.2012 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu