KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Bursa Hastanesi Sağlık İçin Söylüyor, Baharın Ritmini Yakalıyor!

Medicana Bursa Hastanesi çalışan hekim, hemşire ve personelinden oluşan ‘’MEDICANA TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU’’ tarafından verilen ‘’ Medicana Bursa Hastanesi sağlık için söylüyor, Baharın ritmini Yakalıyor ‘’ mottolu konseri büyük ilgi gördü. Sağlık çalışanlarından oluşan Medicana Bursa Hastanesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun “Medicana Bursa Sağlık İçin Söylüyor ‘’ konseri” BAOB Oditoryumu’nda gerçekleşti. Konsere sanatseverler büyük ilgi gösterdi.


Medicana Bursa Hastanesi Sağlık İçin Söylüyor, Baharın Ritmini Yakalıyor!

 

Spor ve sanatla ilgili birçok projenin öncüsü olan MEDICANA BURSA HASTANESİ, MEDICANA TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU ile yılın güzelliklerini anmak ve baharın ritmini yakalamak için Türk Sanat Müziği Korosu Konserini Bursalıların beğenisine sundu. Hastane çalışanları sergiledikleri performans ile sanat alanında da başarılı olduklarını gösterdi. Medicana Sağlık Grubu İcra Kurulu Üyesi Dr. Engin Bozkurt’un, Medicana Sağlık Grubu Genel Koordinatörü ve CEO ‘su Reha Özkaya’nın, , Medicana Sağlık Grubu Genel Tıbbi Hizmetler Direktörü Dr. Oğuzhan Cücü’nün, Medicana İzmir Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ulvi Ünal’ın, Medicana Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Grup Direktörü Güldane Yakalı’nın, Türk Sanat Müziğinin Duayen Sanatçısı Kutlu Payaslı’nın ve Anshan Kenti Bursa Fahri Konsolosu Nejat Yahya’nın katılımlarıyla gerçekleşen konser etkinliği, izleyicilerden tam not aldı.

 

Şef Salih Berkmen yönetiminde Medicana Bursa Hastanesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun seslendirdiği “Medicana Bursa Hastanesi sağlık için söylüyor, Baharın ritmini Yakalıyor” koro ve solo eserlerden oluşan repertuarıyla ikinci konserini 1 Nisan Cuma günü saat 20.00 de BAOB Oditoryumu'nda gerçekleştirdi. Hastane çalışanlarına ve Bursalı Sanatseverlere açık olan " Türk Sanat Müziği konserinde Türk Sanat Müziğinin Duayen Sanatçısı Kutlu Payaslı da bir parça icra etti

Tüm Konserin sunumunu gerçekleştiren, Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Remzi Karşı; " Hem beden sağlığına, hem ruh sağlığına" mottosuyla yola çıkılarak Türk Sanat Müziği MEDICANA KOROSU ‘nu oluşturduklarını belirtti. Toplum olarak başta sağlık sektörünü derinden etkileyen pandemi sürecinin ardından   yaşanacak   güzel   günler   umuduyla   hem   hastanemiz   çalışanlarına motivasyon hem de yeni mevsimin gelişinin coşkusunu birlikte anmak hem de sosyal   etkinlikler   ile   sosyal   sorumluluklar   içerisinde   Medicana   Grubunu toplumla buluşturmaya karar verdik. Bugün burada; Baharın Ritmini yakalamak için sahnedeyiz, Covidsiz, kan ve gözyaşından, savaştan uzak bir dünya için sahnedeyiz, Bizlere destekte bulunan başta Şef Salih Berkman olmak üzere herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum’’ dedi.

Oluşturma: 29.04.2022 12:00
Son Güncelleme: 29.04.2022 04:38
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu