KURUMSAL HABERLER


+A A-

Uzman Diyetisyen Serap Andaç Öztürk” Kadın Sağlığı ve Beslenme” Konulu Seminer İle Beylikdüzü’ndeki Bayanları Bilinçlendirdi.

Medicana International İstanbul Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Serap Andaç Öztürk ‘ün sunumlarıyla Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde “Kadın Sağlığı ve Beslenme” konulu seminer gerçekleştirildi.


Beylikdüzü Belediyesi  İş birliğiyle gerçekleştirilen programda, bayanlara  hamilelik ve emzirme döneminde beslenme, meme kanseri ve  beslenme,  osteoporoz ve beslenme, menstruasyon döneminde beslenme, menopoz dönemlerinde beslenme başta olmak üzere kadınlarımıza has,  hassasiyet arz eden  özel durumlarda doğru ve etkili beslenme stratejisini anlatıldı.

Bayanların  özel dönemlerinde,  hangi besin gruplarını tüketip, hangilerini tüketmemeleri gerektiği konusunda,  bilinçli beslenmeye dair bilgiler veren Uzman Diyetisyenimiz Serap Andaç  Öztürk, bayanların bu dönemi rahat atlatmaları adına, vücudun ihtiyaç duyduğu besin takviyelerine dair  pratik ve faydalı paylaşımlarda bulundu.

Karşılıklı soru ve cevaplarla katılımcıların kuşku ve şüphe ile baktıkları konuları aydınlatan Uzman diyetisyenimiz,  bayanlara tüketmeleri gereken besinler ve miktarları üzerine bilgiler verdi.

Image title

Oluşturma: 22.02.2013 12:00
Son Güncelleme: 24.07.2017 03:45
Oluşturan: Serap Andaç Öztürk