KURUMSAL HABERLER


+A A-

HOG Bosphorus Harley Davidson Sürücüleri'nden Yaşlılara Saygı Haftasında Anlamlı Ziyaret

HOG Bosphorus Üyesi Harley Davidson sürücüleri 22 Mart Cumartesi günü, Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle, Kadıköy Sağlık Eğitim Vakfı’nın Yaşlı Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.


Yaşlıların toplumdaki yeri ve önemini hatırlatmak, sadece yılın bir haftası değil, toplumumuza sağladıkları katkılarla her zaman hatırlanmaları gerektiğine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen ziyarette, KASEV Yaşlı Bakım Merkezi’nde yaşamını sürdüren değerli yaşlılara ve bakım merkezi çalışanlarına Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde geçerli olan Check- up kontrolü armağan edildi.

Medicana Sağlık Grubu CEO'su ve aynı zamanda HOG Bosphorus İstanbul’un Yönetim Kurulu Üyesi olan Reha Özkaya, Yaşlılarla tek tek ilgilenerek, sağlık kontrollerini yaptırmaları için düzenlenen mektupları kendilerine iletti. Bağışlar ve gönüllü destekçilerin yardımları ile ayakta duran bu kurumun maddi ve manevi her zaman yanlarında olacaklarını söyleyen Özkaya; ” Yaşlılarımız bizim baş tacımızdır. Bugünün gençleri, yarının yaşlıları olacaklarını unutmadan büyüklerine saygı ve sevgi göstermelidirler. Yaşlılarımız geçmiş ile gelecek arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Tüm yaşlılarımızın, ellerinden öpüyor, güzel haftasını tebrik ediyorum” dedi.

Yaşlılara sunulan hizmet ve bakım kalitesinden memnun kalan HOG Bosphorus Üyeleri, Yaşam Bakım Merkezindeki her yaştan yaşlı ile gerçekleşen keyifli bir sohbetin ardından “Yaşam Merkezini” gezdiler. 6 Katlı, 150 odalı, 135 kişiye hizmet sunan yapıyı, deniz manzaralı, banyolu, tertemiz, müstakil odaları gezen Üyeler, Merkezin genel İhtiyaçları konusunda her zaman destek olacakları sözünü vererek KASEV’in gönüllüleri arasındaki yerlerini aldılar.

HOG Bosphorus üyelerinden gördükleri yoğun ilgiden memnun olan Yaşlı Bakım Merkezinin yaşlıları, Çamlıca Medicana Hastanesinde Check –Up yaptıracakları için çok mutlu oldular.
Oluşturma: 25.03.2014 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu