KURUMSAL HABERLER


+A A-

MEDICANA BURSA HASTANESİ VE TİMSAHA FUTBOL OKULLARI ARASINDA HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDIMEDICANA BURSA HASTANESİ VE TİMSAHA FUTBOL OKULLARI ARASINDA HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDIMedicana Bursa Hastanesi ile TİMSAHA Futbol Okullları  arasında protokol imzalandı.

Timsaha çalışanları ,üyeleri ve birinci derce yakınları, Medicana Bursa Hastanesi'nin sağlık hizmetlerinden yararlanacak. İş birliği protokolü Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Remzi Karşı ile TİMSAHA Futbol Okulları Yönetim Kurulu Başkan Süleyman Yenen l tarafından imzaladı. Karşılıklı işbirliği içinde olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Karşı: ‘’Medicana kalitesini ve hizmet anlayışını Bursa ile tanıştırma fırsatı bulduğumuz için büyük gurur duyuyoruz. Bursa’ya sağlık sektöründe yepyeni bir vizyon getirdik. Gerek teknoloji gerekse güçlü hekim kadrosuna sahibiz. Her branşta SGK anlaşması ve özel sağlık sigortası anlaşmamız bulunmakta. Sporun ve sanatın her zaman yabındayız.Özellikle sporcu çocuk sağlığı konusunda büyük hassaiyet göstermekteyiz."

Süleyman Yenen ise: "TİMSAHA üyelerin ayrıcalıklı sağlık hizmetinden yararlanacak olmaları bizim için çok değerli."dedi.

Konuşmanın ardından protokole imzalar atıldı.
Oluşturma: 30.05.2019 12:00
Son Güncelleme: 30.05.2019 06:08
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu