KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana İzmir'e Açıldı

İlk Hastalarını Kabul eden Dev Sağlık Grubu, Sadece İzmir'in Değil Ege Bölgesi'nin Sağlık İhtiyacını Karşılayacak


Medicana İzmir'e Açıldı

Medicana Sağlık Grubu’nun, sağlık alanında 30 yıla yaklaşan hastanecilik deneyimini aktardığı Medicana International İzmir Hastanesi, İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. Yıldönümüne denk gelen 9 Eylül tarihinde, İzmir ve Ege Bölgesi’ne hizmet vermeye başladı. Genel cerrahiden, beyin ve sinir cerrahisine, ortopediden, göğüs hastalıklarına kadar pek çok branşta hastalarını kabul eden Medicana International İzmir Hastanesi’nin, ilk bebeği Bade ise bu anlamlı günün ilk ışıklarında dünyaya gözlerini açtı.

Üstün teknolojisi, uluslararası platformlarda önemli başarılara imza atmış akademik kadrosu, güler yüzlü, profesyonel sağlık çalışanları, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini merkeze alan bir anlayışla hizmet veren Medicana Sağlık Grubunun, 110 milyon dolarlık yatırımla İzmir ve Ege Bölgesi’ne kazandırdığı Medicana International İzmir Hastanesi, hasta alımına başladı.

MEDİCANA İZMİR’İN İLK BEBEĞİ BADE

Sabah saatlerinden itibaren Medicana Sağlık Grubu’nun her hastanesinde standart olan kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini almak isteyen İzmirlilerin büyük ilgisiyle karşılaşan Medicana International İzmir Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ulvi Ünal, hasta ve hasta yakınları açısından memnuniyeti yüksek bir hizmet sunduklarını ifade etti. Dr. Ünal, “Hastanemiz, İzmirlilerin büyük teveccühüyle karşılaştı. Hasta alımına başladığımız ilk günde, onlarca ameliyat gerçekleştirdik ve poliklinik hizmeti sunduk. Tüm tıp disiplinleri, özellikli tedavileri ve üstün teknoloji ile birleştirdiğimiz cerrahi tedavi olanaklarını hasta odaklı hizmet anlayışıyla bir araya getirdik. Bu anlayışla sağlık hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

Medicana Sağlık Grubu'nun diğer hastanelerinde olduğu gibi SGK ve özel sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak faaliyet göstermeye başlayan Medicana International İzmir Hastanesi’nin ilk bebeği ise sabahın ilk saatlerinde sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr Hüseyin Bozkurt ve eşi Dr. Nazan Bozkurt, anne Seher Nazlı Ulusoy ve baba Mukadder Ulusoy’u ziyaret ederek heyecanlarını paylaştı.

Oluşturma: 28.09.2020 12:00
Son Güncelleme: 23.10.2020 11:04
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu