KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Konya Hastanesi'ne Ziyaret

Medicana Sağlık Grubu Genel koordinatör ve direktörleri, Medicana Konya Hastanesini ziyaret ederek açılış öncesi brief aldılar.


İnsan Kaynakları Direktörü Şerafettin Demiray, Genel Koordinatör Reha Özkaya, Destek Hizmetleri Ersan Biçkioğlu , Grup Pazarlama Koordinatörü Murat Çalkan, Uluslararası Pazarlama ve Operasyonlar Direktörü Necdet Kandemir , Kalite Direktörü Salih Cüneyt Aydemir, Kurumsal İletişim Direktörü Kurtuluş Okutan, Konya Genel Müdür Lütfü Şimşek, Hemşirelik Hizmetleri Direktörü Belgin Danış, Bilgi Sistemleri Direktörü Sami Haluk Hüsmen, Finans Direktörü Adnan Seçkin

Medicana Sağlık Grubu Genel koordinatör ve direktörleri,  28 bin 250 metrekare kapalı alanı ile İç Anadolu’nun en büyük ve en kapsamlı hastanelerinden biri olacak olan Medicana Konya Hastanesini ziyaret ederek açılış öncesi brief aldılar.

Konya Hastanesi Genel Müdürü Dr. Lütfü Şimşek; ” Şehrin mevcut hastanelerinin standardını bir hayli yükseltecek olan proje, şehrin yatak kapasitesine de önemli bir katkı sağlayacak. Konya’nın ve İç Anadolu’nun en büyüğü olacağı için, teknolojik olarak da en üstünü olacak şekilde planlanan Medicana Konya Hastanesi, sadece şehir merkezindeki hastalara değil, çevre ilçelerden ve komşu illerden gelecek hastalara da hizmet verecek.” dedi.

Oluşturma: 11.06.2012 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu