KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Tüp Bebek Merkezi Hizmete Başladı

İç Anadolu Bölgesi'nin en büyük ve en kapsamlı özel hastanesi MEDICANA Konya Hastanesi bünyesinde Tüp Bebek Merkezi hizmete başladı. Konya’nın ve İç Anadolu’nun en donanımlı ve son teknolojik olanaklarla planlanan özel sağlık kuruluşu MEDICANA Konya Hastanesi, Tüp Bebek Merkezi ile üreme tıbbı ve tüp bebek alanında güncel tedavi yaklaşımları, uzman kadrosu ve ileri teknoloji ürünü donanımlarıyla konforlu bir ortamda, en yüksek başarı hedefiyle çiftlere umut olacak.


Medicana Tüp Bebek Merkezi Hizmete Başladı

İç Anadolu Bölgesi'nin en büyük ve en kapsamlı özel hastanesi MEDICANA Konya Hastanesi bünyesinde Tüp Bebek Merkezi hizmete başladı.

Konya’nın ve İç Anadolu’nun en donanımlı ve son teknolojik olanaklarla planlanan özel sağlık kuruluşu MEDICANA Konya Hastanesi, Tüp Bebek Merkezi ile üreme tıbbı ve tüp bebek alanında güncel tedavi yaklaşımları, uzman kadrosu ve ileri teknoloji ürünü donanımlarıyla konforlu bir ortamda, en yüksek başarı hedefiyle çiftlere umut olacak.

MEDICANA Tüp Bebek Merkezi, doğal yollardan gebe kalmakta zorluk çeken çiftlere farklı yardımcı üreme tekniklerini uygulamaktadır. Yaş, daha önceden yaşanmış bir gebelik durumu, ne kadar süredir gebelik uğraşısı içinde olunduğu gibi bilgilerin eşliğinde, tüpler, yumurta kalitesi ve eşin sperm değerlendirmesine göre yumurtlama takibi, aşılama (Intra Uterin Inseminasyon – IUI), tüp bebek / IVF (In Vitro Fertilizasyon), mikroenjeksiyon / ICSI (Intrastoplazmatik Sperm Enjeksiyonu), TESA (Testiküler Sperm Aspirasyonu), TESE (Testiküler Sperm Ekstraksiyonu), mikro TESE yöntemi, embriyo traşlama, blastosit transferi, embriyo dondurma, sperm dondurma ve preimplantasyon genetik tanı (PGT ya da PGD) hizmetleri verilmektedir.

MEDICANA Tüp Bebek Merkezi bünyesinde hizmet veren embriyoloji laboratuvarımız Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olup akreditasyon belgesine sahiptir. Bu bağlamda en yeni teknolojiyi barındırmaktadır. Özellikle hava temizleyici sistemi ile ortamda temiz bir hava oluşturarak en iyi embriyo kalitesine ulaşmayı mümkün kılmaktadır. Her tür laboratuvar testleriyle MEDICANA Tüp Bebek Merkezi’nde kısırlık sebepleri ortaya çıkarılmaktadır.

MEDICANA Tüp Bebek Merkezi sadece şehir merkezindeki hastalara değil, çevre ilçe ve illerden gelecek hastalara da hizmet verecek şekilde de planlandı. 

MEDICANA Tüp Bebek Merkezi ikisi uzman doktor olmak üzere 9 kişilik profesyonel ve deneyimli bir ekiple eşlerin hem tıbbi hem de ruhsal ihtiyaçlarını da göz önüne alarak ve hastane içindeki disiplinlerle de koordineli olarak en yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Oluşturma: 08.04.2013 12:00
Son Güncelleme: 19.07.2017 10:04
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu