KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Sivas Hastanesi İstanbul’da Düzenlenen Sivas Şenliğine Katıldı

Medicana Sağlık Grubu ve Medicana Sivas Hastanesi 06-08 Kasım 2015 tarihlerinde Sancaktepe Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Sivas Günleri’ne katıldı. Maltepe sahilde gerçekleşen organizasyonda yer alan standında İstanbul’da yaşayan Sivaslılar ile bir araya geldi.


Sivas’ın farklı kültürel zenginliklerinin sergilendiği 6. Geleneksel Sivas Günleri’nde, şehrin tek ve en büyük özel hastanesi olarak stand açan Medicana Sivas Hastanesi, ziyaretçileri sağlık hizmetleri hakkında bilgilendirdi. Yoğun katılımın olduğu fuarda Medicana çalışanları ve yönetimi, Medicana Sağlık Grubu’nun İstanbul’da ve Sivas’taki hekim kadrosu, sağlık ihtiyaçları için geliştirilen çözümleri, standı ziyaret eden kişilerle paylaştı. Katılımcılara, sağlıkta farkındalık yaratmak amacıyla, sağlık problemlerine yönelik hekimlerin önerilerinden oluşan kurumsal dergi ve broşürlerle birlikte bazı hediyeler verildi. Medicana Sivas Hastanesi standını ziyaret edenlere göz taraması yapıldı ve göz sağlığı hakkında bilgilendirme yapıldı. 


Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın da Medicana Sivas Hastanesi’ni ziyaret ederek göz taraması yaptırdı. Sivas’a sağlık anlamında yaptığı yatırımlar ve Sivaslılar için özel olan Sivas Şenliğine katılımından dolayı teşekkür etti. Ayrıca Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Ertan Buyruk da Medicana standında göz taraması yaptırdı.

Oluşturma: 09.11.2015 12:00
Son Güncelleme: 20.07.2017 11:58
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu