KURUMSAL HABERLER


+A A-

Doktor Olacak Çocuklar Medicana Bahçelievler Hastanesi’nde 23 Nisan’ı Kutladılar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Medicana Bahçelievler Hastanesi ve Mektebim Okulları büyük bir coşkuyla kutladı.


DOKTOR OLACAK ÇOCUKLAR MEDİCANA BAHÇELİEVLER HASTANESİ’NDE 23 NİSAN’I KUTLADILAR


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Medicana Bahçelievler Hastanesi ve Mektebim Okulları büyük bir coşkuyla kutladı.


Mektebim Okulları müdürü Arzu Özkul önderliğinde okul öğrencileri , Medicana Bahçelievler Hastanesini ziyaret ederek hayallerinin mesleklerini yakından gözlemleme fırsatı buldular. Öğrenciler, Poliklinik, acil servis, laboratuvar gibi hastanenin pek çok bölümünü gezdiler. Medicana Haznedar Hastanesi Başhekimi Dr. Cem Başaran‘ın ve Medicana Bahçelievler Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Yaşar Sezen Oral’ın da konuğu olan öğrenciler, doktorlarla sohbet etme imkanı da buldular. Biyokimya Uzmanı Dr. Nilgün Uzun, Laboratuvar sorumlusu Süleyman Turan, Genel Cerrah Prof. Dr. Hasan Taşçı’ya hekimliğin zorlukları, hekim olabilmek için neler yapmaları gerektiği, branş seçimindeki sıkıntılar gibi akıllarına takılan pek çok soruyu da alanında uzman doktorlara sordular.  Giydikleri beyaz önlüklerle kendilerini hayallerine her zamankinden çok daha yakın hisseden öğrencilerin heyecanları gözlerinden okunuyordu.


Hastaneyi büyük bir ilgiyle gezen öğrenciler, ayrılırken çok memnun kaldıklarını, çok güzel ağırlandıklarını, böyle bir fırsatı kendilerine sundukları için Medicana Bahçelievler Hastanesi’ne teşekkür ettiklerini dile getirdiler.Image title

Oluşturma: 22.04.2015 12:00
Son Güncelleme: 21.07.2017 01:05
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu