KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Çamlıca Hastanesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Amerikan Kültür Koleji ve Erdil Koleji Öğrencileri İle Kutladı!

Medicana Çamlıca Hastanesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Amerikan Kültür Koleji ve Erdil Koleji Öğrencileri ile bir araya geldi.


3 Nisan Perşembe günü saat 10:30 – 12:00 saatleri arası Kozzy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 23 Nisan etkinlik programında tiyatro gösterileri, dans oyunları, resim sergisi gibi çeşitli aktiviteler ile Amerikan Kültür Koleji öğrencileri keyifli dakikalar yaşadı.

Erdil Koleji öğrencileri ile düzenlenen etkinlikte öğrenciler  için  palyaço eşliğinde yüz boyama, dans oyunları gibi aktiviteler düzenlendi. Erdil Koleji fuaye salonunda gerçekleştirilen etkinlikte öğrenciler velileri ile birlikte eğlenerek organizasyondan oldukça memnun kaldıklarını belirttiler.

Seminer sonunda tüm katılımcılara 23 Nisan için özel olarak hazırlanan fotoğraf çerçevesinde çekilen fotoğraflar ile öğrenciler bu özel günlerini  ölümsüzleştirme fırsatı yakaladı.  Bunun yanı sıra düzenlenen bu etkinlikte tüm katılımcılara Özel Medicana Çamlıca Hastanesi’nden  sürpriz hediyeler  verildi.

Oluşturma: 27.04.2015 12:00
Son Güncelleme: 25.07.2017 11:18
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu