KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana International İstanbul Hastanesi Kurum Seminerlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Şişmanlık Tedavisi İle İlgili Doğru Bilinen Yanlışları Konuştuk


MEDICANA INTERNATIONAL İSTANBUL HASTANESİ KURUM SEMİNERLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

 

09.05.2014 tarihinde anlaşmalı kurumumuz Eroğlu Holding'de Diyetisyen Serap ANDAÇ ÖZTÜRK’ün katılımıyla 'şişmanlık tedavisi ile ilgili doğrular  ve yanlışlar' isimli seminer gerçekleştirildi.

Şişmanlık nedir, tanı ve tedavisi, sağlıklı diyet ilkeleri ve başlıca diyet hatalarının konu edildiği seminere Eroğlu Holding personeleri katılım gösterdi. Öncelikle anlatım ile başlayan seminer etkinliği  sonrasında , personellerden gelen sorulara yanıt verildi..Aralarında diyetisyenimizin hastası olan bazı personellerde memnuniyetlerini dile getirdi. Güzel ve verimli geçen seminerde beslenmede doğru bilinen yanlışlar vurgulanmış oldu.

 

Aynı gün gerçekleştirilen bit başka seminer ise; anlaşmalı kurumumuz Arçelik'de Çocuk Doktoru Tarkan AĞAOĞLU’nun katılımı ile  'Çocuk hastalıkları, ateş,havale ve acil durumlarda müdahale' konularıyla gerçekleştirildi.  İlk olarak ateş hakkında toplumumuzda bilenen yanlışlara değinen doktorumuz,  yapılması gerekenleri detaylı şekilde personellere anlattı.

Ayrıca;  havale, kusma, boğaza cisim kaçma ile ilgili yaklaşık 45 Arçelik  personelinin katılım gerçekleştirdiği seminerimiz öncelikle Dr. Tarkan Beyin  konuyla ilgili  kısa slayt sunumu ile başladı. Sonrasında konu anlatımı ve her konu sonrası soru cevap şeklinde ilerleyen seminerde personeller doktorumuzun vermiş olduğu bilgilerden son derece memnun kaldı.

Gösterilen ilgili sebebi ile ilerleyeren dönemlerde tekrardan aynı konularda seminer yapılması kararlaştırıldı.

Medicana International İstanbul Hastanesi olarak , anlaşmalı kurumlarımıza değer veriyor, sağlık hizmetini onlarla paylaşmaktan büyük sevinç duyuyor, sağlıklı günler diliyoruz.


Image titleOluşturma: 14.05.2014 12:00
Son Güncelleme: 03.08.2017 05:05
Oluşturan: Serap Andaç Öztürk