KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Sağlık Grubu; 4. Uluslararası Umman Sağlık&Medikal Fuarında Katılımcılarla Buluştu

Türk sağlık sektöründe özel ve ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Medicana Sağlık Grubu; 09-11 Eylül 2014 tarihleri arasında Umman, Muscat ilinde gerçekleşen, 4. Uluslararası Umman Sağlık&Medikal fuarı ve kongresine katılarak Türkiye’deki Sağlık Turizminin tanıtılmasında etkili oldu.


09-11 Eylül 2014 tarihleri arasında Umman’da gerçekleşen Sağlık Fuarı ve Kongresine, Türkiye’den katılımların yanı sıra Hindistan, Thailand, Malezya ve İran’dan çeşitli sağlık grupları, seyahat acenteleri ve sağlık turizmi şirketleri yoğun ilgi gösterdi. 

Medicana Sağlık Grubu’nun yer aldığı stantta, Medicana Sağlık Grubu Uluslararası Operasyonlar ve Pazarlama Direktörü Lütfi Şimşek, Çamlıca Hastanesi UHM Uzmanı ve Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Erdoğan, Vivamedicana Ortadoğu Temsilcisi Miaad Dawood ziyaretçilerle ilgilendi.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği stantta; dünyanın sayılı özel sağlık yatırımları arasında sayılan ve uluslararası standartlarla tam uyum içerisinde hizmet veren Medicana Sağlık Grubu’nun bünyesindeki hastaneler hakkında bilgiler verildi.

Profesyonel katılımcıların yanı sıra sağlık sorunlarının çözümü hakkında bilgi almak isteyen hastaların tedavileri konusunda Dr. Mehmet Erdoğan tarafından tedavi planları ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

Çeşitli kültürlerin bir arada olduğu bu etkinlikte yer alan Medicana Sağlık Grubu’nun standını ziyaret eden katılımcılar, Grubun yurt dışından Türkiye’ye gelecek hastalara yapılacak yatırımlar hakkında aldıkları bilgilerden de son derece memnun kaldılar.
Oluşturma: 25.09.2014 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu