KURUMSAL HABERLER


+A A-

Route 34 19 Mayıs Sürüşüne Medicana Desteği

Route 34 Üyesi yaklaşık 24 Harley Davidson kullanıcısı, MEDICANA SAĞLIK GRUBU sponsorluğunda; 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerine katılmak için İstanbul’dan Samsun’a geldi.


Medicana Sağlık Grubu sponsorluğunda İstanbul’dan Samsun ‘a gelen 30 kişilik Route 34 Üyesi; Kurtuluş mücadelesinde Atatürk’ü İstanbul’dan Samsun’a getiren Bandırma Vapurunu ziyaret etti. Ardından Grup Medicana Samsun Hastanesi’nde düzenlenen basın toplantısı ve kokteyline katılmak Medicana Samsun Hastanesi’ne geldi.

Basın toplantısında MEDICANA SAĞLIK GRUBU  Genel Koordinatörü Reha Özkaya ‘’ Harley tutkusuyla bayram coşkusunu yaşamak üzere Samsun’umuza 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gelmek istedik. Milli mücadelenin başladığı topraklarda 19 Mayıs coşkusunu tüm Samsunlu’larla birlikte yaşamak istedik. Route 34 Üyesi arkadaşlarımızla Samsun’da olmaktan oldukça mutluyuz. Yarın da 19 Mayıs törenlerinde tüm grubumuzla birlikte tören alanında olacağız.‘’ dedi.

Route 34 Üyelerini Samsun’da misafir etmekten mutlu olduklarını belirten Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü A. Vahap Doğan;

19 Mayıs tarihi Samsun için çok önemli. Bu önemli günde bizlerle bayram coşkusunu yaşayan misafirlerimizle farklı bir 19 Mayıs yaşayacağımıza eminiz. Medicana Samsun Hastanesi olarak Route 34 üyelerini hastanemizde ve Samsun’umuzda görmekten çok mutluyuz.

Bu değerli organizasyona önderlik eden Genel Koordinatörümüz Sayın Reha Özkaya’ya teşekkür ederiz. ‘’ diye belirtti.

Medicana Samsun Hastanesi ve Route 34 Motor Grubu 19 Mayıs törenlerinde Atatürk Anıtına çelenk koyarak saygı duruşu ve İstiklal Marşı törenine katıldı. Ardından Tütün İskelesindeki törenlere de katılan Route 34 Motor Grubu 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Samsun’da yaşamaktan mutlu olduklarını belirttiler.

Oluşturma: 20.05.2015 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu