KURUMSAL HABERLER


+A A-

CROWNE PLAZA MİSAFİRLERİNİN SAĞLIĞI MEDİCANA'YA EMANET

Medicana Bursa Hastanesi ile Crowne Plaza arasında protokol imzalandıCROWN PLAZA MİSAFİRLERİNİN SAĞLIĞI MEDİCANA'YA EMANET

Medicana Bursa Hastanesi ile Crowne Plaza arasında protokol imzalandı.

Medicana Bursa Hastanesi ile Crowne Plaza arasında protokol imzalandı.

Crowne Plaza çalışanları ve tüm misafirleri, Medicana Bursa Hastanesi'nin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanacak. İş birliği protokolü Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı ile Crowne Plaza Genel Müdürü Mehmet Kalyoncu tarafından imzaladı. Karşılıklı işbirliği içinde olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Medicana Bursa Hastanesi Dr.Necip Kozalı ‘’Medicana kalitesini ve hizmet anlayışını Bursa ile tanıştırma fırsatı bulduğumuz için büyük mutluluk duyuyuoruz. Bursa’ya sağlık sektöründe yepyeni bir vizyon getirdik. Gerek teknoloji gerekse hekim kadromuzla iddialıyız. Tamamen hasta ve hekim odaklı olarak tasarladığımız Medicana Bursa Hastanesinde dünya standartlarında hizmet sunabilmek için gerekli alt yapıyı hazırladık. Hastalarımızın her isteğine yanıt verecek bir alt yapı ile hastaneden çok otel konforunda hizmet sunacağız. Her branşta SGK anlaşması ve özel sağlık sigortası anlaşmamız bulunmakta. Medicana Sağlık Grubu'nun 13.ve en büyük Hastanesi olan Medicana Bursa'nın Güney Marmara’nın referans hastanesi olmayı hedefliyoruz. Tecrübeli hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı ve üst düzey verdiğimiz hasta hizmetleri ile bunu çok yakın zamanda başaracağımıza inancım tamdır. Medicana olarak herkesin sağlığında hak ettiği hizmeti almasını diliyoruz. Crowne Plaza ile de böyle bir güzel çalışma içinde bulunmaktan son derece mutluyuz’’ dedi.


Böyle bir kuruluşla iş birliği yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Mehmet Kalyoncu ise, ‘’Bizim üyelerimize sağlamış oldukları avantajlı sağlık hizmetinden dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim. İyi bir hizmet alacağımızı düşünüyoruz’’ diye konuştu.

Konuşmanın ardından protokole imzalar atıldı.
Oluşturma: 13.08.2018 12:00
Son Güncelleme: 13.08.2018 10:09
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu