KURUMSAL HABERLER


+A A-

Kansere Veda Öpücüğü...

Meme kanseri farkındalık ayı kapsamında bugün hastanemizde "Meme Kanserine Karşı Hepimiz Birimiz İçin" sloganıyla bir seminer ve söyleşi gerçekleştirdik.


Medicana Inetrnational Ankara Hastanesi ve Kanserle Dans Derneği ile Belediye Hanımlar Lokaliyle 20 Ekim 2016 tarihinde Hastane Konferan Salonu'nda meme kanseri konusunda bir etkinlik düzenledi. Etkinliğe 100'ün üzerinde kişi katıldı.
Seminerde Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Erkan Öztürk, Radyoloji Uzmanı Prof. Dr. Barış Diren, Medikal Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Tek, Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Prof. Dr. Kaan Oysul, Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Serhan Tuncer ve Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Rıdvan Alaca birer konuşma yaptı. Ardından hekim-hasta sohbeti kısmında bir hastamız kendi deneyimini katılımcılarla paylaştı. Sonrasında diğer katılımcıların da soruları yine hekimlerimizce yanıtlandı, hastalar hekimleriyle rahat bir ortamda sohbet etme imkanı buldu.


Etkinliğin ardından katılımcılarımız, "Kansere Veda Öpücüğü-Pembe Öpücük" sloganıyla hazırladığımız panoya mesajlarını bırakarak renkli anlar yarattı ve fotoğraflar çektirdi.

Prof. Dr.
İbrahim Tek
Medikal Onkoloji
MEDICANA INTERNATIONAL ANKARA
Profili Gör
Oluşturma: 22.10.2016 12:00
Son Güncelleme: 19.07.2017 02:21
Oluşturan: İbrahim Tek