KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Ankara, Gençlerbirliği'nin Sponsoru Oldu

Turkcell Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, Hastanemiz ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.


Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav imza töreninde yaptığı açıklamada, Medicana International’a Gençlerbirliği’ne gösterdikleri ilgiden dolayı şükranlarını arz ettiğini ifade ederek, "Süper Ligde iki Ankara takımı daha var. Medicana Hastaneleri ile birlikte çalışabileceğimizi onlara da ifade edeceğim" diye konuştu.

Gençlerbirliği Kulübü Sağlık Kurulu Üyesi Doç. Dr. Faruk Coşkun, Gençlerbirliği’nin çok iyi bir sağlık sistemi olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:  "Sağlık merkezimiz çok iyi. Ancak sporcular ağır sakatlıklar geçirebiliyor. Hastane hizmetlerinde bir hastane ile anlaşma gerekliliği duyduk. Medicana International Ankara  Hastanesi’nde bizim arzu ettiğimiz bütün ekipmanlar mevcut. Gençlerbirliği sporcularının en iyi sağlık hizmetleri alacağından eminiz. Medicana, maç sırasında tribünde veya sahada yaşanan sağlık problemlerinde de hastaneye nakil koşullarında yardımcı olacak."

Medicana Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt ise imza töreninde yaptığı açıklamada, Medicana olarak 20 yıldır hizmet verdiklerini, Ankara’daki hastanenin 3 yılda projelendirildiğini belirterek, şunları söyledi: "Sporcularla yakın çalışmış bir kurumuz. Ankara’da Gençlerbirliği ile başlamak bize onur veriyor. İnşallah bu güveni boşa çıkarmayacağız."

Oluşturma: 30.10.2010 12:00
Son Güncelleme: 11.03.2021 03:01
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu