KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Çamlıca Hastanesinden Öğretmenler Gününde Anlamlı Ziyaret!

Özel Medicana Çamlıca Hastanesi, 24 Kasım Pazartesi günü, Öğretmenler Günü nedeniyle, Kadıköy Sağlık Eğitim Vakfı’nın Öğretmen Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.


Öğretmenlerin toplumdaki yeri ve önemini hatırlatmak, sadece yılın bir günü değil, toplumumuza sağladıkları katkılarla her zaman hatırlanmaları gerektiğine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen ziyarette, KASEV Yaşlı Bakım Merkezi’nde yaşamını sürdüren emekli öğretmenler Medicana Çamlıca Hastanesi yöneticileri ve çalışanları tarafından ziyaret edildi.

Medicana Çamlıca Hastanesi Başhekimi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Salih Cüneyt Aydemir; ‘’Öğretmenler ile tek tek ilgilenerek; ” Öğretmenlerimiz bizim baş tacımızdır. Öğretmenlerimiz, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Tüm öğretmenlerimizin, ellerinden öpüyor, güzel günlerini tebrik ediyorum” dedi.

Yaşlılara sunulan hizmet ve bakım kalitesinden memnun kalan Medicana Çamlıca Hastanesi yöneticileri, Yaşam Bakım Merkezindeki her yaştan öğretmen ile gerçekleşen keyifli bir sohbetin ardından “Yaşam Merkezini” gezdi. 6 Katlı, 150 odalı, 135 kişiye hizmet sunan yapıyı, deniz manzaralı, banyolu, tertemiz, müstakil odaları gezen çalışanlar, Merkezin genel İhtiyaçları konusunda her zaman destek olacakları sözünü vererek KASEV’in gönüllüleri arasındaki yerlerini aldılar.

Medicana Çamlıca Hastanesi yöneticilerinin ve çalışanlarının değerli ziyaretinden çok etkilenen  Bakım Merkezi sakinleri, aldıkları hediyeler ve çiçekler için çok teşekkür ederek, geçirdikleri keyifli sohbet için  çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Oluşturma: 26.11.2014 12:00
Son Güncelleme: 25.07.2017 11:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu