KURUMSAL HABERLER


+A A-

Nilüfer Belediyesi ve Medicana Bursa Hastanesi Sağlıklı Yaşam İçin Elele

Nilüfer Belediyesi ile Medicana Bursa Hastanesi arasında hizmet protokolü imzalandı.Nilüfer Belediyesi ve Medicana Bursa Hastanesi Sağlıklı Yaşam İçin Elele

Nilüfer Belediyesi ile Medicana Bursa Hastanesi arasında hizmet protokolü imzalandı.Hastalığı korumak tedavi etmekten daha az maliyetlidir sloganıyla yola çıkan Medicana Bursa Hastanesi Nilüfer Belediyesi ile birlikte bir yıl boyunca sürecek etkinlikler için protokol imzalandı.


Halk Evi’nde gerçekleşen imza törenine Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman, Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı ile Başhekim Dr. Neşe Tunalı ve Kurumsal İletişim Müdürü Didem Aras katıldı


‘’Sağlığı korumak, tedavi etmekten daha az maliyetlidir’’ mottosuyla koruyucu hekimliğe dikkat çekmek amacıyla Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı’nın imza attığı protokolde, Medicana Bursa Hastanesinin talep ettiği eğitim seminer ve çalışmalarda Nilüfer Belediyesi tarafından yer temini salon tahsisi yapılması, Medicana Bursa Hastanesi tarafından Nilüfer Belediyesinin düzenlediği şenlik, konser ve spor müsabakaları gibi katılımın yoğun olduğu etkinliklerde Acil Yardım Ambulansı ile sağlık personeli görevlendirilmesi yapılması, ihtiyaç sahibi vatandaşların çocuklarının sünnet operasyonu yapılarak tedavisini tamamlaması ve sağlıkta önemli günlerde çeşitli etkinlik seminer ve konferansların planlaması gibi maddeler bulunuyor.


İş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mustafa Bozbey, Dr. Necip Kozalı ve hastane çalışanlarına teşekkür etti. Başkan Bozbey, Medicana Bursa Hastanesi ile indirim anlaşmasının dışında da güzel ortak projelerde yer alacağını vurgulayarak karşılıklı işbirliği anlaşmaların devam edeceğini de ifade etti.


Oluşturma: 10.08.2018 12:00
Son Güncelleme: 10.08.2018 12:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu