KURUMSAL HABERLER


+A A-

Obezite ve Tüp Mide Ameliyatı

Obezite ve Tüp Mide Ameliyatı Obezite nedir? Bir kişiye obezite tanısı nasıl konulur? Obezitenin tedavisinde hangi ameliyat tekniklerinden yararlanılıyor? Tüp mide ameliyatı nedir? Tüp mide ameliyatı kimlere uygulanabilir? Ölçütler nelerdir? Tüp mide ameliyatına hazırlık sürecinde neler yapılır? Obezite cerrahisi sonrasında kilo verme ne zaman başlar ve ne kadar sürer? Genel olarak ne kadar kilo verilebilir? Cerrahi sonrası nelere dikkat edilmeli? Beslenme nasıl olmalı? Yurt dışından Türkiye’ye obezite cerrahisi için gelecek hastalar nelere dikkat etmelidir? Kaç günlerini ayırmalılar? Deniz ya da havuza kaç gün sonra girebilirler?


Obezite cerrahisinde tüp mideyi Medicana International Ankara Hastanesi Genel Cerrahi Bölümünden Doç. Dr. Ali Kağan Gökakın Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda anlattı.

Bir kişiye obezite tanısı nasıl konulur? cerrahi sonrası nelere dikkat edilmeli? beslenme nasıl olmalı? deniz ya da havuza kaç gün sonra girebilirler? Doç. Dr. Ali Kağan Gökakın Genel Cerrahi Bölümünden genel olarak ne kadar kilo verilebilir? kaç günlerini ayırmalılar?

Medicana International Ankara Hastanesi obezite cerrahisi sonrasında kilo verme ne zaman başlar ve ne kadar sürer? obezite cerrahisinde tüp mide obezite nedir Obezitenin tedavisinde hangi ameliyat tekniklerinden yararlanılıyor? tüp mide ameliyatı kimlere uygulanabilir? ölçütler nelerdir? Tüp mide ameliyatı nedir tüp mide ameliyatına hazırlık sürecinde neler yapılır? Türkiye'ye Sağlık Yolu yurt dışından türkiye’ye obezite cerrahisi için gelecek hastalar nelere dikkat etmelidir?

Obezite cerrahisinde tüp mideyi Medicana International Ankara Hastanesi Genel Cerrahi Bölümünden Doç. Dr. Ali Kağan Gökakın Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda anlattı.

Prof. Dr.
Ali Kağan Gökakın
Genel Cerrahi
MEDICANA INTERNATIONAL ANKARA
Profili Gör
Oluşturma: 28.07.2019 12:00
Son Güncelleme: 30.07.2019 04:38
Oluşturan: Ali Kağan Gökakın