KURUMSAL HABERLER


+A A-

Bursaspor’un Futbol ve Basketbol Kulubünün Sağlık Sponsoru Medicana Oldu

Spor Toto 1.Lig’in takımlardan Bursaspor veTahincioğlu Basketbol Süper Lig’inin yeni takımı Bursaspor Basketbol A.Ş. Medicana Bursa Hastanesi ile sağlık sponsorluğu sözleşmesi imzaladı


2019-2020 Sezonunda Bursaspor Futbol takımı ve Basketbol takımı sporcularının sağlığı, Medıcana Sağlık Grubu’na emanet edildi. Bursaspor futbol ve Basket takımı oyuncuları bir yıl boyunca Bursa’nın en büyük sağlık tesislerinden  biri olan Medicana Bursa Hastanesi’nden sağlık hizmeti alacaklar.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Bursaspor Kulüp Başkanı Mesut Mestan ,Bursaspor Basketbol A.Ş. Başkanı Sezer Sezgin ,Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Öğr.Üyesi Dr.Remzi Karşı , Bursa Hastanesi Kurumsal İletişim Müdürü Didem Keskin ve davetliler katıldı.

Toplantıda konuşan Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Öğr.Üyesi Dr.Remzi Karşı, Medicana Sağlık Grubunun Sivas ve Konya’da olduğu gibi bulundukları şehirlerde, o şehrin spor takımlarına sağlık sponsorluğu desteği verdiklerini ifade etti. “Bursa’nın  incisi Bursaspor’un Süper Lig’e yolculuğunda yanında  olmaktan sorumluluk ve mutluluk duymaktayız.”dedi.

Bursaspor  Kulüp 2.Başkanı Konuralp Yeşil : “ Klubümüzün zor zamanlarında bizlere destek olan, şehrimizin en büyük sağlık kuruluşu olan Medicana Hastanesi’ne teşekkür ederiz.”Dedi.……...

Bursaspor Basketbol A.Ş. Başkanı Sezer Sezgin de “Şehrin en önemli markalşarından Medicana Hastanesi ile yapmış olduğumuz bu işbirliği Bursaspor’un geçirmiş olduğüu bu zor süreçte camiamıza bir nebze olsun moral vermiştir. Medicana Hastanesi Genel Müdürü Remzi Karşı’ya,şehrimize ve kubümüze göstermiş olduğu teveccüh için Bursaspor ,basketbol adına şükranlarımızı sunuyorum.” Dedi.

Konuşmaların ardından Bursaspor Futbol ve Bursaspor Basketbol A.Ş. ile Medicana Bursa Hastanesi arasında sağlık sponsorluğu sözleşmesi imzalandı.

Oluşturma: 01.08.2019 12:00
Son Güncelleme: 01.08.2019 03:44
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu