KURUMSAL HABERLER


+A A-

Gebelik Sürecini Önemsiyoruz

Medicana Ankara Hastanesi " Gebelik Sürecini Önemsiyoruz" anlayışı ile yola çıkarak düzenlediği " Gebe Eğitim Seminerleri" devam ediyor.


Medicana Ankara Hastanesi " Gebelik Sürecini Önemsiyoruz" anlayışı ile yola çıkarak düzenlediği " Gebe Eğitim Seminerleri" devam ediyor.

Kadınları doğumda ve doğum sonrasında anneliğe hazırlamak maksadıyla Medicana Ankara Hastanesi bünyesinde açılan Gebe Eğitim Seminerlerinin ikinci oturumu düzenlendi . 26 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 12.00'da Medicana Ankara Hastanesi Konferans salonunda başlayan eğitim programının da Gebelik Takibi ve Doğum konusu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Süleyman AKARSU tarafından işlendi. Ardından Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uzm.Dr. Kenan Doğum ve Anestezi hakkında, Çocuk Sağlığı Hastalıkları Uzmanı Dr. Süheyla ÖZCAN Doğum Sonrası ilk bir Ay Bakım ve Beslenme hakkında anneler ip uçları verdi. Ardından Gebelik Sürecinde Yoga Uygulamalarını nefes uygulamaları ile anlatan Yoga Antrenörü Özlem ALATAŞ gebelikte yoganın faydalarını anlattı. Gebelikte ve Doğum Sonrasında Beslenme hakkında bilgi veren Uzm. Diyetisiyen Gülçin ERGAZİ ise gebelik sürecinde yararlı olacak açıklamalarda bulundu. Seminerim son konuşmacısı Ebe Ayşe Sarıtaş Emzirme hakkında bilgiler vererek tüm soruları yanıtladı.                                          

İlginin yoğun olduğu Gebe Eğitim Seminerleri, katılanlara hediyelerinin verilmesi ile sona erdi.

Oluşturma: 27.10.2019 12:00
Son Güncelleme: 01.11.2019 04:41
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu