KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Tsm Korosu Dinleyicilerden Tam Not AldiMedicana Tsm Korosu Dinleyicilerden Tam Not Aldi

Medicana  Tsm Korosu  Dinleyicilerden  Tam Not Aldı


Medicana Bursa Hastanesi çalışan hekim, hemşire ve personelinden oluşan ‘’MEDICANA TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU’’ tarafından verilen ‘’ Yeni Yıla Merhaba Konseri ‘’ büyük ilgi gördü.


Sağlık çalışanlarından oluşan Medicana Bursa Hastanesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun “Yeni Yıla Merhaba Konseri” BAOB Oditoryumu’nda gerçekleşti. Konsere sanatseverler büyük ilgi gösterdi.


Spor ve sanatla ilgili birçok projenin öncüsü olan MEDICANA BURSA HASTANESİ, MEDICANA TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU ile yılın güzelliklerini anmak ve sağlıklı bir yeni yıla merhaba demek için Yeni Yıla Merhaba Konserini Bursalıların beğenisine sundu. Hastane çalışanları sergiledikleri performans ile sanat alanında da başarılı olduklarını gösterdi. Medicana Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Hüseyin Bozkurt ve CEO ‘su Reha Özkaya’nın katılımlarıyla gerçekleşen konser etkinliği , izleyicilerden tam not aldı.

Şef Salih Berkmen yönetiminde Medicana Bursa Hastanesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun seslendirdiği “Yeni Yıla Merhaba Konseri” koro ve solo eserlerden oluşan repertuarıyla ilk konserini 25 Aralık Çarşamba günü saat 20.00 de BAOB Oditoryumu'nda gerçekleştirdi. Hastane çalışanlarına ve Bursalı Sanatseverlere açık olan " YENİ YILA MERHABA" konserinin konuk solisti, "Hekimler Söylüyor" Sosyal Sorumluluk Projesine öncülük eden Dr. Özlem Kaya oldu. Ayrıca sanatçı Ömür Gencer’de sahnede bir parça icra etti.
Tüm Konserin sunumunu gerçekleştiren, Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Remzi Karşı; "Hem beden sağlığına, hem ruh sağlığına" mottosuyla yola çıkılarak Türk Sanat Müziği MEDICANA KOROSU ‘nu oluşturduklarını belirtti. Koroyu oluştururken sadece Medicana Bursa içerisinde tutmadıklarını, hekimler ve Bursalı sanatseverlerin de bu koroda yer almalarına imkan tanıdıklarını ifade eden Karşı, “Bu, koronun sinerjisini çok artırdı. Yeni yıl konserini hem hastanemiz çalışanlarına motivasyon hem kapattığımız yılın güzelliklerini birlikte anmak hem de sosyal etkinlikler ile sosyal sorumluluklar içerisinde Medicana grubunu toplumla buluşturmaya karar verdik. Yeni yılı bu ritimle karşılamak istedik. Tabii bu yolda hareket ederken destekler olmadan hiçbir şey yapamazsınız. Bizlere destekte bulunan başta Şef Salih Berkman olmak üzere herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum’’ dedi.
.

Oluşturma: 09.01.2020 12:00
Son Güncelleme: 09.01.2020 03:54
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu