KURUMSAL HABERLER


+A A-

MEDICANA’DAN ONKOLOJİ HASTASINA MORAL GÜNÜ

MEDICANA’DAN ONKOLOJİ HASTASINA MORAL GÜNÜ


MEDICANA’DAN ONKOLOJİ HASTASINA MORAL GÜNÜ


Medicana Bursa Hastanesi, Medikal Onkoloj Kliniğinde tedavisini tamamlayan ,Fatma Gül Aytaçlı’ya  TIBBİ Onkoloji Uzmanı Doç.Dr.Nilüfer Avcı ve ekibi tarafından moral günü düzenlendi.

Klinikte tedavi gören kanser hastalarına , moral ve motivasyon sağlamak için müziğin gücünden yararlanan hastane yine anlamlı ve duygu dolu bir ana ev sahipliği yaptı. Meme Kanseri tedavisi için hastanenin medikal onkoloji bölümünde altı kür kematerapi gören ve tedavisini mutlu şekilde tamamlayan Aytaçlı’ya canlı müzik eşliğinde ,pasta kesildi ve kendisine tüm süreçlerde her anlamda destek olan Doç.dr.Nilüfer Avcı,ekibi ve hastane Genel Müdürü.Dr.Öğr.Üyesi Remzi Karşı ve Başhekim Uz.Dr.Neşe Tunalı’da bu duygu dolu anlarda Aytaçlı’yı yalnız bırakmadı.

Medicana Bursa Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç.Dr.Nilüfer Avcı: “ Hastalarımızın ana tedavilerini zaten yapıyoruz. Hastaların psikolojik durumuna yönelik de tedavi yaklaşımlarıyla da onlara destek olmamız gerekiyor. Bu hastalıkta ,hastalarımıza psikolojik destek olarak da onların yanında her zaman olduğumuzu hissettirmek büyük önem taşıyor .”dedi.

Tedavisi tamamlanan Aytaçlı ise: “Medicana Hastanesi’ne, Nilüfer Hocam ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Bu kadar güzel insanlar arasında kanseri yenmek çok zor değil. Yeterki isteyelim ve beyaz meleklere güvenillim.”diyerek duygu ve düşüncelerini paylaştı.


Oluşturma: 19.11.2019 12:00
Son Güncelleme: 10.01.2020 12:41
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu