KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Çalışanlarından Büyüklerimize Anlamlı Armağan!

Medicana Sağlık Grubu çalışanları kendi aralarında topladığı bağışlar ile KASEV Yaşlı Bakım Merkezinin tefrişine katkıda bulundu. Çalışanların bağışları, tefriş edilen alanlarda yaşayacak.


Medicana Sağlık Grubu CEO'su Reha Özkaya tarafından; Yaşlıların toplumdaki yeri ve önemine dikkat çekmek amacıyla Yaşlılar haftasında “KASEV Yaşlı Bakım Merkezi” ziyaret edilerek bir sosyal sorumluluk projesi başlatılmıştı. Medicana Sağlık Grubu çalışanlarının büyük bir özveri ile desteklediği bu proje çerçevesinde; KASEV Yaşlı Bakım Merkezi’nde yaşamını sürdüren değerli yaşlılara ve bakım merkezi çalışanlarına check up armağan edilmiş ve KASEV’in odalarının ve bakım alanlarının tefrişi için gereken maddi yardımı karşılama sözü verilmişti.

KASEV’in odalarının ve bakım alanlarının tefrişi için gereken maddi yardım, kısa süre içinde MEDICANA SAĞLIK GRUBU çalışanları tarafından toplanarak, 9 Nisan Çarşamba günü, Medicana Sağlık Grubu CEO’su Reha Özkaya tarafından KASEV’e teslim edildi.

Medicana Sağlık Grubu olarak; Bağışlar ve gönüllü destekçilerin yardımları ile ayakta duran bu kurumun maddi ve manevi her zaman yanlarında olacaklarını söyleyen Reha Özkaya; ”Öncelikle sizlerin önünde Grubumuz çalışanlarına çok teşekkür etmek istiyorum. Maaşlarından, çocuklarının rızkından ayırarak sizlere yardım etmek için adeta yarışarak gösterdikleri bu hassasiyet hepimizi gururlandırmıştır. Medicana Sağlık Grubu olarak biz siz Yaşlılarımızı baş tacı yaptık. Bundan sonra her zaman, başınız ağrısa bile yanınızda olmayı temenni ediyoruz. Burada sizlerin gülen yüzlerini görmek bizleri çok mutlu etti. Tüm çalışanlarımız sizlerinin ellerinizden öpüyor” dedi.

Medicana Sağlık Gurubu çalışanlarının değerli yardımından çok etkilenen Yaşlı Bakım Merkezi sakinleri bağışlar için Medicana Sağlık Grubu çalışanlarına teşekkür plaketi sunarak, çok mutlu olduklarını ifade ettiler. 

KASEV Yaşlı Bakım Merkezi’nde yaşamını sürdüren değerli yaşlılara ve bakım merkezi çalışanlarının check up kontrolleri; ilk ziyaretin hemen ardından Çamlıca Medicana Hastanesinde yapılmış, sağlık kontrollünden geçtikten sonra keyiflerince kahvaltı edip, hastane çalışanlarıyla sohbet etmişlerdir.
Oluşturma: 10.04.2014 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu