KURUMSAL HABERLER


+A A-

YILBAŞINA GİRERKEN, 20 GÜNDE 1 BEDEN İNCELEBİLİRSİNİZ

Bireyler, metabolik problemlere bağlı olarak (insülin direnci, polikistik over sendromu, tiroid rahatsızlıkları) kilo kaybında zorluk yaşayabiliyor. Hızlı ama sağlıklı kilo vermek isteyenler, uzun süreli kilo kaybından sonra duraksama döneminde olanlar, başarısız diyetler nedeni ile sabır ve inanç kaybı; motivasyon eksikliği yaşayanlar 20 günde hedefinize 1 beden daha incelerek yaklaşabilirsiniz.


Bireyler, metabolik problemlere bağlı  olarak (insülin direnci, polikistik over sendromu, tiroid rahatsızlıkları) kilo kaybında zorluk yaşayabiliyor. Hızlı ama sağlıklı kilo vermek isteyenler, uzun süreli kilo kaybından sonra duraksama döneminde olanlar, başarısız diyetler nedeni ile sabır ve inanç kaybı; motivasyon eksikliği yaşayanlar 20 günde hedefinize 1 beden daha incelerek yaklaşabilirsiniz.

Başarılı bir kilo kaybı estetik kazanımların yanı sıra bedeninizi de iyileştirir. Özellikle kan şekeri dengesizliğine bağlı oluşan rahatsızlıklar için hormonal dengenin sağlanması 20 günde gerçekleşir. Başarılı bir diyetle hormonlarınızı resetleyerek düzgün çalışmalarını sağlayabilir iştah ataklarınızı önleyebilirsiniz.

Beslenme ve Diyet uzmanıyla birebir görüşerek yöneteceğiniz bu süreçte amaç kas kaybı yaşamadan yağ dokusundan kilo kaybı sağlayarak özellikle bel çevresinde ciddi bir incelme görmektir. Bu incelme ile birlikte kalp ve damar hastalıkları, hiperlipidemi, şeker hastalığı, insülin direnci ve alkole bağlı olmayan karaciğer yağlanmasında tedavi edici boyutta bir iyileşme görülmektedir.

 

Oluşturma: 07.12.2018 12:00
Son Güncelleme: 07.12.2018 02:38
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu