KURUMSAL HABERLER


+A A-

MEDICANA ANLAMLI BİR ÇALIŞMAYA DAHA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

MEDICANA ANLAMLI BİR ÇALIŞMAYA DAHA EV SAHİPLİĞİ YAPTI


MEDICANA ANLAMLI BİR ÇALIŞMAYA DAHA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Yeni yıla sayılı günler günler kala Medicana Bursa Hastanesi’nde, Bursa Kanserle Savaş Derneği işbirliği ile anlamlı bir stant düzenlendi.

Kanserle mücadele konusunda örnek projelere imza atan Medicana Bursa Hastanesi ve Bursa Kanserle Savaş Derneği yeni bir farkındalık çalışmasını daha hayata geçirdi.

Kanser hastalarına umut olmak amacıyla Medicana Bursa Hastanesi ve Bursa Kanserle Savaş Derneği en güzel yeni yıl hediyelerini hastane ana girişinde kurulan stantta ziyaretçilerle buluşturdu.

Medicana Bursa Hastanesi Tıbbı Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Nilüfer Avcı , ‘’ Bu tarz sosyal sorumluluk projeleri içinde olmak bizi gururlandırıyor. 25 Aralık tarihlinde gerçekleştirilen stanttan alınan her ürün kanser hastaları için yeni bir umut kaynağı oluyor. Hastalara tıbbı süreçler yanında bu tarz organizasyonlarda yer alarak destek olmak hastaların iyileşme süreçlerini olumlu etkiliyor. Medicana Bursa Hastanesi olarak böyle güzel projelerde yer almaya devam edeceğiz’’ dedi.Oluşturma: 23.01.2019 12:00
Son Güncelleme: 23.01.2019 11:43
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu