KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Gebe Okulu Ünlü Blogger İlkyardım Eğitmeni Deniz Karadeniz’i Misafir Etti

Medicana Gebe Okulu Ünlü Blogger İlkyardım Eğitmeni Deniz Karadeniz’i Misafir Etti


Medicana Gebe Okulu Ünlü Blogger İlkyardım Eğitmeni Deniz Karadeniz’i Misafir Etti


Medicana Bursa Hastanesi “Sağlıklı ve Mutlu Bir Gebelik İçin Yanınızdayız” anlayışı ile yola çıkarak düzenlediği Gebe Okuluna ünlü blogger İlkyardım Eğitmeni Deniz Karadenizi misafir etti. Medicana Bursa Hastanesi ve Deniz Karadeniz işbirliğinde yetişkinlere yönelik 'Öpünce Geçmeyen Uflarda İlkyardım Eğitimi düzenlendi.


14 Eylül Cumartesi günü, İlkyardım Eğitmeni Deniz Karadeniz ‘in ‘’Öpünce Geçmeyen Uflarda İlkyardım’’ sunumu ve uzmanlarımızın eğitimleri 13.30-15.00 saatleri arasından Medicana Bursa Hastanesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.


Hamilelerin doğumda ve doğum sonrasında anneliğe hazırlamak, karşılaştıkları sıkıntıları asgariye indirmek maksadıyla gerçekleştirilen eğitim programında ilk olarak İlkyardım Eğitmeni Deniz Karadeniz tıkanma, zehirlenme, yanık, kırık, kanama, yabancı cisim batması ve yaralanma gibi acil durumlarda kötüleşmeyi önleyen, iyileşmeyi kolaylaştıran ve hayat kurtaran bilgiler verdi.


  ‘’Gebelik Süreci Hakkında Merak Edilenler ’’ Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Müzeyyen uyanık tarafından anlatıldı. Ardından Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Tuğba Küçük, gebelikte doğru beslenme hakkında bilgilerini anne adayları ile paylaştı. Seminerin sonunda ise sportif danışman Nurgün Abik gebelikte spor hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra uygulamalı hamile pilatesi gerçekleşti. Gebelik Okulu, anne adaylarına hediyelerinin verilmesi ile sona erdi.
Oluşturma: 20.11.2019 12:00
Son Güncelleme: 10.01.2020 12:29
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu