KURUMSAL HABERLER


+A A-

MEDICANADAN “’PANDEMİ DÖNEMİNDE ÇOCUK GÖZÜNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI’ KONULU KOMPOZİSYON YARIŞMASIMEDICANADAN “’PANDEMİ DÖNEMİNDE ÇOCUK GÖZÜNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI’ KONULU KOMPOZİSYON YARIŞMASI

Medicana Bursa Hastanesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘‘PANDEMİ DÖNEMİNDE ÇOCUK GÖZÜNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI’’ konulu kompozisyon yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında " PANDEMİ DÖNEMİNDE ÇOCUK GÖZÜNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI’" konulu ödüllü kompozisyon yarışması 500’e yakın katılım ile yapıldı. Medicana Bursa Hastanesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri törenle verildi. Yarışmada birinciye bisiklet, ikinciye tablet, üçüncüye ve saat hediye verildi.

Her platformda farkındalık yaratmak dikkat çekmek amacıyla düzenlenen yarışmaya jüri üyeliğini, Olay Medya Genel Müdürü Mehmet Ali İnan, Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı ve Medicana Bursa Hastanesi İcra Kurulu Başkanı Dr. Engin Bozkurt yaptı.

Özel Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı,‘’  Bu proje ile çocukların sosyal hayatlarındaki olanaklarının kısıtlandığı pandemi sürecinin olumsuz etkilerini, sanatın iyileştirici ve bütünleştirici gücünü kullanarak giderebilmeyi hedeflediklerini belirtti. Geleceğin Türkiye’sini şekillendirecek olan çocuklarımızın kompozisyon yoluyla tüm Dünya’nın zorlu bir süreç yaşadığı koronavirüs salgını nedeniyle neler hissettiklerini ve bu dönemde neler öğrendiklerini, salgın sonrasında hayallerindeki yaşamı nasıl hayal ettiklerini belirlemek amaçlanmıştır. Bu sebeple bu yıl yapacağımız kompozisyon yarışmamızın teması “PANDEMİ DÖNEMİNDE SAĞLIK ÇALIŞANLARI ” olacaktır. Çocuklarımızın gelişimi ve onların motivasyonu konusunda sorumluluklarımızı bilmekte ve bu doğrultuda projeler üretmekteyiz’ ’dedi.

‘PANDEMİ DÖNEMİNDE ÇOCUK GÖZÜNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI’ konulu kompozisyon yarışmasında; ilkokul 4 sınıflar kategorisinde dereceye girerek birinci olan Cumhuriyet İlkokulundan Bahar Bör ‘ e bisiklet ödülü ve sertifikasını Olay Medya Genel Müdürü Mehmet Ali İnan, ikinci olan Ayşe Nur Uçar’a Seçköy İlkokulundan tablet ödülünü Hastane Başhekimi Dr. Neşe Tunalı, üçüncü olan Şahinkaya Kolejinden Çoruh Alkan Erdoğan’a saat ödülü ve sertifikasını Özel Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı tarafından verildi.

Oluşturma: 26.04.2021 12:00
Son Güncelleme: 26.04.2021 02:02
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu