KURUMSAL HABERLER


+A A-

1-7 Nisan Kanser Haftasında Öğrenciler Merkezimizi Ziyaret Etti

Medicana Sağlık Grubu Onkoloji Direktörü ve aynı zamanda Medicana International İstanbul Hastanesi'nde Onkoloji Uzmanı Sayın Doç.Dr. Mutlu Demiray Yönelim Koleji Hemşirelik bölümü öğrencilerini Onkoloji bölümünü gezdirip, tanıtarak değerli bilgiler aktardı.7 NİSAN KANSER HAFTASINDA ÖĞRENCİLER MERKEZİMİZİ ZİYARET ETTİ


Medicana Sağlık Grubu Onkoloji Direktörü ve aynı zamanda Medicana International İstanbul Hastanesi'nde Onkoloji Uzmanı Sayın Doç.Dr. Mutlu Demiray Yönelim Koleji Hemşirelik bölümü öğrencilerini Onkoloji bölümünü gezdirip, tanıtarak değerli bilgiler aktardı.


Sayın Demiray,''Onkoloji biriminin ayrıcalıklı bir birim olduğunu ve bu birimi tercih edecek hemşire adaylarının, multidisipliner ve istekli olması gerektiğini belirtti''.Hastalarla yakın ilişki içerisinde olunduğunu, sevinç ve üzüntünün beraber yaşandığını dile getirdi. Hemşirelik bölümü öğrencilerin soruları üzerine bilgilendirmelerde bulundu.


Kanserin nedenleri, Onkoloji hemşiresinin sahip olması gereken özellikler, Hastane seçiminin önemi, konularına ayrıntılı olarak değindi.Prof. Dr.
Mutlu Demiray
Medikal Onkoloji
MEDICANA INTERNATIONAL ISTANBUL
Profili Gör
Oluşturma: 11.04.2015 12:00
Son Güncelleme: 04.08.2017 02:09
Oluşturan: Mutlu Demiray