TIBBİ BİRİMLER


+A A-

MEDICANA AVCILAR Genel Cerrahi

Genel Cerrahi deneyimi ve becerisine sahip, seçkin cerrahlardan oluşan kadrosu ile 24 saat sağlık personeli ile hizmet vermektedir.

Genel Cerrahi Polikliniğimizde ;

    Tüp Mide

    Gastrik By-Pass

    Mide Botoksu

Mide Balonu İşlemleri de uygulanmaktadır.

Amacımız genel cerrahinin tüm alanlarında güncel tıp teknolojilerini kullanarak, en yeni cerrahi yaklaşımların uygulandığı çağdaş ve nitelikli bir sağlık hizmeti vermektir. Bu çerçevede misyonumuz, hem olabilecek en kısa sürede tanıya gitmek ve tanı için gereken en doğru ve bilimsel tedavi şeklini seçmek hem de aynı amacı paylaşan diğer cerrahi branş hekimlerini hastanelerimizin olanaklarından faydalandırmaktır.

Küçük cerrahi müdahaleler, klasik biyopsi ve iğne biyopsileri, kist, lenf bezi veya cilt tümörü çıkartılması gibi işlemler müdahale odalarımızda rutin olarak yapılmakta olup acil servislerimize müracaat eden yanık, kesi ve diğer tüm cerrahi travmatoloji vakalarına basarıyla müdahale edilmektedir.

Günümüzün en gözde cerrahi tekniklerinden biri olan laparoskopi, hastanelerimizde etkin şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanılmaktadır. Tanı amaçlı yapılan eksplorasyonların dışında kolesistektomi, apendektomi, kasık ve göbek fıtığı onarımı, ülser perforasyonu cerrahisi ve mide fıtıkları için funduplikasyonlarda laparoskopi teknik rutin olarak uygulanmaktadır.

Hemoroid, fissür, fistül ve genital siğil gibi anal hastalıklarda klasik ve modern cerrahi yöntemlerin dışında, diyetisyen eşliğinde beslenme tedavisi, ilaç tedavisi,  olanakları sunulmaktadır.

Avcılar Genel Cerrahi Doktorları